Červenec 2009

Tajemství líčení

31. července 2009 v 12:32 | CrEjZiNkA |  Make-Up
Nejvýraznější částí obličeje jsou oči, proto se právě je snažíme patřičně zdůraznit. Různým nalíčením očí lze upravit nejen jejich velikost, ale také tvar a výraz celého obličeje.

Jestliže máte spíše menší oči a toužíte po větších, používejte především světlejší barvy. Zvolíte-li přece jen tmavší odstíny, musí být vždy světlejší odstín blíže k oku, ale také se nikdy nesmí tmavší odstín dotýkat obočí. Když už oční linky, pak jedině bílé nebo světlé barvy na dolní víčko nad řasy. Nakonec použijte prodlužovací řasenku a výrazněji namalujte konečky řas. Ovšem jestli jste naopak majitelkou velkých očí a chcete je zmenšit, platí opačná pravidla.

Pátek 31.7.

31. července 2009 v 11:29 | CrEjZiNkA |  *<Food>*
Ahojky,

holky, já vubec nevím, co dneska budu dělat... Bratránek odjíždí domů, naši jsou pryč, ale asi večer jdu ven, máme tady jakousi akci, takže se tam asi s děckama slezeme :-)

Breakfest: nothinghttp://emo-hannah.blog.cz/
Snack: nothinghttp://emo-hannah.blog.cz/
Lunch: 3 jahodové knedlíky
Snack: 1/2 papriky žluté
Dinner:
Drink:
Activities:


Slovník teenagera xD

30. července 2009 v 22:10 | CrEjZiNkA |  *<Odpaďák>*

mít naváto => být opilý
chlámat se => hýkavě se smát
elpaso => loupežné přepadení
domácí zabíjačka => vražda mezi příbuznými
popelnice => staré auto
kysna => tlusťoch, cvalda
lopata => manuální pracovník, dělník
játro => trouba, hlupák
přítulkyně => přítelkyně
psíčková => svíčková
to je brutus => to je síla
hotovson => úplně vyřízenej
je na plech => hodně opilej
jehňata => starší děti


Čtvrtek 30.7.

30. července 2009 v 10:20 | CrEjZiNkA
Dobré ranko!

Jakpak se máte kočeny? Já jsem se vyspala překvapivě dobře... Je u nás bratránek (16) a prej máme vzít bráchu na bazén :-! Ještě mu naši řeknou ne aby dával pozor na bráchu ale i na mě! Jak kdyby mi bylo 10!!! To mě úplně nejvíc sere tohleto... On je totiž asi tak spolehlivej jak ten můj brácha.

Mno konec naříkání, seru na ně na všecky...


Snídaně: spala jsem
Svačina: müsli s mlékem
Oběd: špagety (špagety, kari, sůl, paprika)
Svačina: nic
Večeře: párek v rohlíku
Pití: 2litry vody
Pohyb: bude kalanetika 100%
Tak, jdu jim uvařit nějakej oběd a pak adios na bazén :-)

Tousty s jahodami

30. července 2009 v 0:53 | CrEjZiNkA |  *<Recepty>*
Léto je tady a s ním i jahody! Chutnají skvěle samy o sobě, pokud je ale doplníte pomerančovým krémem, mléčným rizotem nebo mandlemi, vykouzlíte z nich dobroty, kterým nikdo neodolá.
Tousty s mlékem a jahodami

Tousty s jahodami a máslem

Pro 4 osoby:
1 menší bábovka z třeného těsta (použít můžete i 2 bagely nebo muffiny)
400 g jahod
50 g cukru (krupice)
60 g slaného másla
40 g drcených mandlí
Bábovku nakrájejte na plátky silné asi 2 cm (bagely překrojte napůl). Vložte na plech, pocukrujte a nechte zezlátnout v troubě pod grilem. Omyjte a osušte jahody, nakrájejte je podélně na plátky, a ty rozložte přes sebe na bábovkové tousty. Jahody poklaďte kousíčky slaného másla, posypte drcenými mandlemi a pocukrujte je. Poté dejte ozdobené tousty znovu do trouby. Zhruba po pěti minutách jsou tousty hotové: servírovat je můžete ihned, protože teplé jsou nejlepší. Doporučujeme je podávat společně se sklenicí čerstvého mléka oslazeného troškou jahodového sirupu.


zdroj: www.ceady.blog.cz

Největší depka jakou jsem kdy měla!

29. července 2009 v 20:08 | CrEjZiNkA |  *<Food>*
Holky pomoc!


Já je tady nenávidím všecky! Tak abyste věděly.. moje matka, cokoli mi slíbí, tak nedodrží, otec mi furt zadává nějakou vyjebanou práci, brácha dělá zas že je můj otec a furt mě buzeruje! Je to odpornej malej sádelnáč, kterej je o tři roky mladší a frká si jak kdyby mu bylo čtyřicet!

Vživotě jsem nedostávala kapesné, peníze máme, jsme na tom dobře, ale oni mi kapesné prostě nedají. Doma makám jak šroubek, spíš jako nějaká piča, když kámoška jde do bazénu k babině, tak já vždycky musím přijít tak se dvouhodinovým zpožděním, protože jsem měla zadanou nějakou práci! Nic mi nedovolí, nemůžu u nikoho spát, nemůžu jít s holkama pod stan! Oni mi nevěří v ničem, já bych tam nechlastala prostě nic! Vždycky jsem byla spolehlívá! Od nějakých osmi let dojíždím půl hodiny autobusem do hudebky, bráchovi je dvanáct a jsem to já, kdo ho musí dovézt busem za máti do práce, aby mohl jít k doktorce, jsem to já, kdo mu platí obědy, výlety, kdo za něj vyřizuje různé věci! Když si na něj učitalka stěžovala a řekla ať to řeknu doma tata ještě seřval mě, že prej jeslti něco učitelka chce, ať jim tozavolá! Když jsem byla malá, tak jsem nesměla od baráku na krok až do nějakých osmi! Ostatní děcka si lítaly venku a já jsem byla doma jako nějaká mála kráva! Když mě začli pouštět, vždycky jsem musela být tak ve čtyři nebo v šest doma! Nikdy jsem to neporušila a přesto mi nikdo nevěří! Teď se mi ještě vybavil takovej okamžik, kdy si všecky holky v mojich letech měnily náušnice jak se jim chtělo, bylo to někdy ve čtvrté třídě a já jsem měla takové zlaté kroužky a nesměla jsem je sundat! Prost taková pytlovina! Ani teď si nesmím lakovat nehty, když si je nalakuju tak po mně otec začne řvát, že jestli je chci useknout, že kdo se má na ten hnus pořád dívat?! Prej chodím jak nějakej šašek! Dám si tužku na oči, jenom je orámuju prostě do vnitřního oka, dám si lesk a on mi zase nadá! Matka mi slíbila, že už teda konečně můžu jít na kosmetiku (chodím každý měsíc kvůli akné) a pak mi řekne že mi nedá peníze, že se k ní neumím chovat! Nikdy jsem se nesměla dívat ani na televizi prostě do osmi a konec! Ten malej kretén, co se považuje za bráchu mohl, když jsem mohla já asi někdy od šesté třídy! Od školky mě nutili do nějaké vyjebané udebky...bavilo mě to akorát teďka jenom v devítce, pamatuju si, jak jsem si šla platit jednou kšolné a pak brečela na zastávce jak debílek, že tam chodit nechci...nakonec mi to teda dovolili se odhlásit v osmé třídě, ale mě to začlo bavit....

Ale proč jsem se k tomu dostala?

Dneska ráno jsem vstala v devět! Volám tatovi, aby mi řekl, co mám dělat, protože kdybych se neozvala, tak mi řekne že nic doma nedělám, že mám super život, že si vstanu na oběd a jdu doprdele! On mi řekne ať vypleju záhony kolem baráku, když jsem to dělala minulý týden! Pak mi volá matka, abych šla do obchodu a udělala oběd a abych vysála celý barák, když jsem to dělala v sobotu ráno a předtím ve čtvrtek! Oni jsou na facku oba dva! Spíš všeci tři.... chytla jsem mega rapla, stoupla na váhu, a protože mi neukazovala 44 ale 44,5 jsem se ji prostě pokoušela rozdupat, dupala jsem na ni jak nějaký malý děcko, hodila jsem mobil ze schodů, jenže spadl do kvítka na měkké, tak jsem ho hodila znova, tentokrát dopadl na kachličky na chodbě a asi hodinu nešel! Prostě ze mě se asi stává šílenec! Na žiletku jsem v poslední době myslela hodněmockrát, nikdy jsem se neřezala ale...


Teď mě tata volal, ať mu jdu podržet nálevku, že jde něco přelít a začal mi cosi kázat, že prej proč jsem na všecky tak hnusná?! Když jsem mu řekla, že si na mě matka vymýšlí samý kraviny, tak mě o5 seřval! Prej ,,Já si s tebou asi vážně promluvím, protože se neumíš chovat...´´ bla bla bla... Dřiv jsem mu vždycky na to něco řekla, jenomže teď je to čím dál tím horší! Všechny nadávky a věci na svoji obhajobu musím dusit v sobě, jinak by mě vyliskal. I teď mám pocit, že to jednou nevydržím, že mě ty udušená slova, co bych tak ráda řekla prostě jednou zadusí, mám v krku obrovskej knedlík, vždycky mi jenom tečou slzy... To jsou ty nadávky v těch slzách... Doprdele už zase nevidím na klávesnici, na můj touchpad mi právě ukápla slza...

Ještě že mám doma mojeho pejsánka kokršpaněla Jessinku, ke které chodím brečet, ať už je to kvůli našim nebo škole nebo klukům, kámošům, tomu že jsem tlustá apod. Kdybych ji neměla nevím, co bych dělala.

Někdy se s našima dá bavit, jenomže to mě potom začne srát brácha, ale on vždycky potichu, aby to nikdo nevěděl, já se vždycky držím, pak na něj něco křiknu a už se řve zase po mně.... Jak já se těším na ten intr!

Domluvila jsem
stává se ze mě šílenec,
jdu si pro žiletku
nebo trucovat
nebo se zamyslet
nebo se omluvit rodičům
ne to neudělám, já jim nic neudělala,
jdu si číst
knížka mě vždycky vyvede do jiného světa,
nebo za Jessinkou....

Doprdele proč ti rodiče nemůžou být jako dřív?! Nic jsem sice nemohla, a to se nezmění, ale alespoň po mně pořád někdo neřval.

Do hajzlu
kde je čokoláda?!
Žádnou asi nemáme,
neměla bych...
¨budu tlustá,
kosmetička mě zabije, protože se mi zhorší akné,
jdu si číst...¨

Jeslti jste tohle holky přečetly, obdivuju vás, já bych asi nečetla kecy jedné přecitlivělé čtrnáctileté krávy....

Jsem přecitlivělá?
Nebo to je pravda?
Kdo ví.... asi jenom Bůh...

Středa 29.7.

29. července 2009 v 17:48 | CrEjZiNkA |  *<Food>*
Čestičky, moje kočičky. Tak jakpak dneska je? U mě děs! Od rána mě pořád někdo buzeruje, mám rozbitý kolo, posranej notes a navíc jsem přišla na to, že je to ten největší shit, jaký kdy mi mohli koupit! Prostě naši, když mi chcou udělat radost tak se jim to zaručeně povede.... Dostala jsem mobil kdysi dávno, největší shit, pak jsem dostala po taťkovi, kterej jsem mj. dneska hodila ze schodů, dostala jsem shit notes, protože si mamka nechala nakecat od jednoho chlapa že je dobrej, kolo, taky taková shitka! Prostě o peníze nejde, ty máme bohudíky, všecko oki, ale prostě naši se v takových věcech nevyznají a to mamce je teprv 34 a taťkovi 42! Nejsou ani nijak staří, ale to nevadí už....

Snídaně: spánek
Svačina: jablko
Oběd: sm. sýr 1/2 a brambory
Svačina: nic
Večeře: rohlík se salámem
Pití: skoro nic, ale teď si ještě napustím litrovou flašku
Pohyb. bude kalanetika, jinak samej uklid, plení záhonů, cesta z a do obchodu, vaření, nádobí, prostě různý kraviny....

Dneska to je bez barevnosti, smajlů a obrázku, protože spěchám, páč mi otec nadává, že jenom hniju a nic nedělám, a že na pc nebudu, naštěstí je venku a já si jako doma čtu.... Přijela máti z práce, takže už se strašně těším až mi nadá, že jsem třeba špatně vysála koberec nebo tak něco.... Prostě večer vám všecko dopíšu....Jo a holky, jestli jste to celé přečetly, jste zlatíčka :-) :-* Miluju vás a bez vás už by to ani nešlo :-)

Řetězák xD

29. července 2009 v 1:26 | CrEjZiNkA |  *<Odpaďák>*
Francouzké - Americké brambory? francouzske
Smažený sýr-kuřecí řízek? oboje
Špagety s kečupem -sýrem? se sýrem
Duplo - Kinder Bueno? kinder bueno Šílené krávy - Ptačí chřipka? vzhledem k tomu, že jsem kravka, tak H5N1
Niva - Blaťácké zlato (oba sou sýry!)? niva
Jíš maso? jj Máš ráda, když se ti kecá do toho co jíš?nenávidím to!!!
Kyselá bo normal okurka xD ? normal
5 blogů,co má tento řetězák udělat x)
všici co budou chtít, hlavně moje kočky :-*

Špagety Aglio olio

29. července 2009 v 0:59 | CrEjZiNkA |  *<Recepty>*


Vyberte si ze tří typů snídaní :-)

29. července 2009 v 0:51 | CrEjZiNkA |  *<Recepty>*
Angličané si po probuzení dávají vejce na slanině, Italové odbudou snídani kávou a několika sušenkami a Korejci se ráno ládují pikantní polévkou. Najděte si i vy ranní jídelníček, který vám bude vyhovovat! Připravili jsme si tři tipy klasické snídaně s hodnocením odborníka.

Jaká snídaně vám tedy dodá dost vitamínů, minerálů a energie?

Úterý 28.7.

28. července 2009 v 11:33 | CrEjZiNkA |  *<Food>*
Dobré poledne, jakpak se dneska máte? Já vcelku dobře, ráno jsem vsávala v osm, šla do obchodu, a před chvílí jsem dovařila fazolovou polívku u babičky, tak jsem zvědavá jak mi to zhodnotí, pač za chvíli přijde z práce :-)

Snídaně: *(spala jsem)http://emo-hannah.blog.cz/

Svačina:přesnidávka meruňkováhttp://emo-hannah.blog.cz/

Oběd: bude fazolovaá polívka a dvě palačinky http://emo-hannah.blog.cz/

Svačina:
palaačinkahttp://emo-hannah.blog.cz/

Večeře: párek v rohlíkuhttp://emo-hannah.blog.cz/

Pití: zatím 1l vodyhttp://emo-hannah.blog.cz/

Pohyb: cesta do obchodu na bruslích XD, kalanetikahttp://emo-hannah.blog.cz/


Holky, já jsem uplně blbá sakra!!! Na oběd jsem teda měla dvě palačinky a když jsem odjížděla od babičky,tak mi dala ještě jednu! Nejdřív jsem nechtěla, ale pak.... Hrůza! Pak jsem přijela domů a na večeři jsem si dala ten párek v rohlíku...Já jsem prostě nemožná!

Zítra začínám odznova, tak se mějte pa :-*

Jablečná dieta

28. července 2009 v 8:49 | CrEjZiNkA |  *<Recepty>*Jablečná dieta je opravdu jednoduchá. Stačí, když vydržíte po dobu tří až šesti dnů jíst deset až dvanáct jablek denně. Ovšem pozor! Jen jablka a žádné jiné jídlo.
Pít můžete pouze vodu a neslazené bylinkové čaje. Jablka můžete upravovat různými způsoby (např. povařit, upéci či jíst syrová).
Nejenže se pomocí jablečné diety zbavíte nadbytečných kilogramů, ale navíc si dokonale pročistíte krev, játra i ledviny. Jablečná vláknina zbaví vaše střeva těžkých kovů a zabrání množení škodlivých mikroorganismů.

A co víc:
1)Jablka vás zasytí, takže nemáte hlad a ani po nich nepřiberete.
2)Jablka jsou velkou zásobárnou vitamínů a látek, které tělu dodávají energii a vitalitu.
3)Jablka snižují cholesterol, který je pro naše tělo škodlivý a naopak, zvyšují cholesterol potřebný.
4)Jablka zabraňují opotřebovávání organismu a zpevňují cévní stěny.

Když vynecháte kromě jablek jakékoliv jiné jídlo, budou vám chybět některé minerály a stopové prvky, které v jablcích, ale občas i v naší běžné stravě chybí .

Na téma Kalanetika

27. července 2009 v 23:23 | CrEjZiNkA |  *<Na téma...>*
Ještě dříve, než se začneme nějakému druhu cvičení věnovat pravidelně, musíme se sami sebe zeptat na to, co od cvičení chceme, co nás k pohybu motivuje, a také, zda je určité cvičení pro nás vhodné s ohledem na několik faktorů: např. věk, zdravotní stav, fyzická kondice nebo třeba určitá fáze těhotenství.

Nálepky:

Reklama //<![CDATA[ //]]>

Ten, kdo potřebuje snížit o několik kilogramů váhu a má zdravé srdce, bude volit nějakou formu aerobního cvičení. Jiný naopak potřebuje pomoci od bolestí zad. Naštěstí je stále hodně těch, kteří pohyb vyhledávají, protože je to jednoduše baví a k životu ho potřebují zcela přirozeně.

Cvičení pro mladé i dříve narozené

Sport-relax-indoor (sport)-kalanetika-2Kalanetika je poměrně jednoduché a nenáročné cvičení, jehož účelem je svalstvo zpevnit a vytvarovat. Cvičení je zaměřené na současné stahování a protahování svalů - tím se tělo nejen posílí, ale zvýší se i jeho pružnost. Základem je časté opakování pohybů s malým rozsahem. Schválně si zkuste, když sedíte u počítače, zlehka stahovat a povolovat hýždě. Zpočátku se mi vysmějete. Je to přece jednoduché a - právě nenáročné. Nicméně pokud vytrváte, než se dostanete k poslední tečce mého článku, určitě budete svůj zadek trochu více vnímat.
Při hodině kalanetiky se ovšem nezaměřujeme pouze na jednu část těla, postupně procvičujeme každý sval. Tím začneme své tělo lépe vnímat a uvědomíme si, jak vlastně funguje. Kalanetika je snad jediné cvičení, které tělu pouze prospívá a věnovat se jí může opravdu každý, dokonce i dříve narození lidé, nebo nastávající maminky, kterým se tak zpevňují svaly, což jim může usnadnit samotný porod. Jelikož kalanetika neobsahuje žádné poskoky, šetří naše klouby.
Nikdo vás nenutí učit se choreografie nebo se hýbat v rytmu, což ocení hlavně ti, kteří nemají hudební sluch. Jediný rytmus, který vnímáme, je tlukot našich srdcí a vlastní dech. Každý si tedy cvičí vyhovujícím tempem a pokud už mu síly nestačí, může kdykoliv přestat. To samé platí o pozici těla nebo o protahování. Nikdy se nenuťte do nějaké polohy, která je vám nepříjemná. Kalanetika není soutěž, vše je individuální a tudíž se s ostatními cvičícími nesrovnávejte. Poslouchejte své tělo, které si umí říci o pauzu, při kalanetice je odpočinek povolený.

Co si na kalanetiku obléci

Sport-relax-indoor (sport)-kalanetika-4Stejně tak jako je kalanetika nenáročná na fyzickou zdatnost, je také nenáročná na oblečení či vybavení. Cvičíme ji v jakémkoliv pohodlném oděvu, který nás nikde neškrtí. Vhodné jsou například tepláky, legíny všech délek, trička, trika nebo tílka. Záleží opravdu jen na vás, co si vyberete. Nejlépe je cvičit bosý nebo jen v ponožkách, případně v baletních cvičkách. Boty při kalanetice znamenají zbytečné závaží, které může narušit naši rovnováhu.
Cvičíme jak ve stoje, tak vleže na zemi. Je tedy vhodné mít nějakou podložku, které jsou v obchodech se sportem k sehnání už od sta korun. Použít můžete pochopitelně i starou karimatku, nebo, cvičíte-li doma, postačí ručník položený na koberec.

Nástroje a rekvizity

Sport-relax-indoor (sport)-kalanetika-8Jediný nástroj, který pro kalanetiku potřebujete, je vaše tělo - nejdokonalejší stroj, který kdy pro cvičení vznikl. Nicméně si některé cviky žádají pomůcku, která vám pomůže udržet rovnováhu. Pokud jste v tělocvičně, poslouží vám žebřiny. Cvičíte-li doma, využijte nábytek - skříňky, židle, křesla.
Někdy lze kalanetiku obohatit cvičením s různými overbally, což jsou různě velké míčky pro cvičení jen částečně nafouknuté, které různě stlačujeme.

Hudba

Kalanetika je i určitá forma relaxace. Po hodinovém cvičení se budete cítit uvolněně a plní síly. Tento stav umocní vhodný výběr hudby, spíše klidné a tiché, která napomáhá k uvolnění, aby cvičenec nepodléhal rytmu a pohyby neopakoval příliš rychle.

Jak a kde cvičit kalanetiku

Vzhledem k tomu, že bylo o kalanetice napsáno několik knih, lze ji cvičit i doma. Knihy jsou plné popisů a vyobrazení různých cviků nebo kompletních cvičebních programů. Některé jsou určené pro začátečníky, jiné pro pokročilé. Pokud pro vás bývá těžké se do cvičení přinutit a máte tendence přestat po deseti minutách, kupte si raději nějaké DVD s kalanetikou, i těch je na trhu poměrně dost, lépe tak odcvičíte celou lekci
Nejlepší je samozřejmě vyrazit na hodinu kalanetiky vedenou cvičitelkou, která ke každému přistupuje individuálně a ochotně vám vše kolem cviků vysvětlí, zodpoví případné dotazy a opraví pohyby. Kompletní program trvá zhruba hodinu a rozděluje se do tří fází. První je zahřátí: kmitání, uvolnění krční páteře, protahování celého těla. Poté následuje samotné cvičení. Posiluje se břišní svalstvo. Kalanetika se rozhodně neomezuje pouze na známé sedy-lehy. Břišních svalů je několik a na všechny existuje nespočet cviků. Dále se posilují dolní končetiny například pomocí pohybů pánve a různých podřepů.
Sport-relax-indoor (sport)-kalanetika-5Některé cviky jsou zaměřené na hýždě, jiné na vnitřní strany stehen nebo na boky. Ani horní končetiny nebo prsní a zádové svaly nezůstanou díky kalanetice ochablé. Po klidném posilování následuje poslední fáze, kterou rozhodně nelze zanedbávat. Jedná se o důkladné protažení každého svalu těla. Při cvičení nezapomínejte pravidelně dýchat. Některé cviky svádějí k zadržování dechu a toho je třeba se vyvarovat. Buďte uvolnění a nikam nespěchejte. Snažte se mít vždy podsazenou pánev.
Přínosná kalanetika bývá dnes zastíněna jinými druhy cvičení pod mnoha názvy, které z ní ale vycházejí, takže se s ní můžeme setkat v nejrůznějších obměnách a úpravách. Klasickou kalanetiku využívají často vrcholoví sportovci jako doplňkové cvičení, populární je také mezi zpěváky, protože pomáhá zpevnit pro ně potřebné břišní a zádové svalstvo, prospěšná je ale pro každého z nás.
Zkuste se kalanetikou odreagovat a vytvarovat si tělo. Již po jedné hodině se budete cítit mnohem lépe. Jestliže se s ní skamarádíte, vaše tělo se výrazně zpevní, čímž se zlepší i jeho držení a pokud trpíte např. bolestmi zad, rozhodně se podstatně zmírní nebo se jich zcela zbavíte.


Všechny cviky kalanetiky naleznete →zde←! Nešly mi zkopírovat obrázky...


Kalanetiku mám na dvd, takže se to pokusím nahrát někam na net a dám vám odkaz, ale jen pokud se mi do ankety přihlásí 5 a více lidí, jinaak ne!!!

Jo a kočky, nezaručuju, že se mi to podaří, páč jsem totální amatér, ale zkusím to :-)

Pondělí 27.7.

27. července 2009 v 11:07 | CrEjZiNkA |  *<Food>*
Holky něco se stalo!!!*2731*

Ráno jsem se šla zvážit a babičky váha mi ukazovala 43,5!!!*1362* Je to ta ssamá, co máme my doma, tak jako nevím...asi váží špatně!

Snídaně
* (spánek)http://emo-hannah.blog.cz/
Svačina
*(spánek) http://emo-hannah.blog.cz/
Oběd
vepřové a kuřecí maso pikantní na nudličky s rýžíhttp://emo-hannah.blog.cz/
Svačina
nichttp://emo-hannah.blog.cz/
Večeře
kousílínek sýru cihla a kousílínek hermelínu+velké rajčehttp://emo-hannah.blog.cz/
Pití
o,3l kofoly, 1l vodyhttp://emo-hannah.blog.cz/
Cvičení
hodinka bazénuhttp://emo-hannah.blog.cz/
asi 6km na kole (směšná dálka xD)http://emo-hannah.blog.cz/
kalanetikahttp://emo-hannah.blog.cz/


Dneska jdu k mamce na oběd, babička je v práci a mamka pracuje kousek odtud...přemýšlím, že pojedu možná na in-linech, je to jen 6km. Tak se letím sbalit, batůžek na záda a frnk za mamčou, a potom asi domů...Pokud se mi ještě bude chtít, tak pojedu zpátky k babi :D

Chápete ne?

Tak pa lásenkyhttp://emo-hannah.blog.cz/

-------------------------
AKTUALIZACE 22:007
-------------------------

Holky, to je drsný xD Teďka večer jsem se vážila a na obou váhách (u tety i u babičky) jsem vážila 44kg! GiggleŽe by se moje váha konečně hnula?? Kéž by Hmm? *3735*

Jo, a jdu cvičit kočky mojeee, hodím nějaký posilko a napíšu vám to do pohybu Hmm? *3735*CHceš být SB? Chceš zůstat i nadále mým SB?

26. července 2009 v 19:13 | CrEjZiNkA |  Blog a Já :-)

Ahojte všichni! Kdo chce zůstat i nadále mým SB ať napíše do komentů, a kdo by chtěl být nové SB ať taky napíše.

Psát můžete do 2.8., ty kteří se neozvou mažu!!!


Neděle 26.7.

26. července 2009 v 17:04 | CrEjZiNkA |  *<Food>*
Ahojky,jakpak se dneska máte? Co vaše hubnutí a cvičení? U mě asi takhle:Snídaně
* (spala jsem)http://emo-hannah.blog.cz/

Svačina
*(spala jsem)http://emo-hannah.blog.cz/

Oběd
kuřecí prsa s bramborem, rajčátkový saláthttp://emo-hannah.blog.cz/


Svačina
*http://emo-hannah.blog.cz/

Večeře
bílý jogurt light+lžička meruňkové marmeládyhttp://emo-hannah.blog.cz/

Pití
1l vodyhttp://emo-hannah.blog.cz/

Pohyb
brusle in-line cca hodinkuhttp://emo-hannah.blog.cz/

Jsem ještě pořád u babičky, asi pojedeme k tetě do Ostravy... Večer ještě písnu.AkTuALiZacE 18:43
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mám nové SB - mondy Jinak asi za chvíli budu muset jít na rybu....asi mě z toho šlahne fakt že jo...Mno ještě uvidíme, jeslti se z toho nějak vyvlíknu,teďka vás ještě všechny oběhnu a budu vás muset roztřídit. Tak zatím papa

Sobota 25.7.

25. července 2009 v 19:24 | CrEjZiNkA |  *<Food>*
Ahoj holky, tak dneska jsem se moc nehlídala o5 :-(

Snídaně
spala jsem

Svačina
koblížek

Oběd
slepičí polévka, 2knedlíky zelí a maso (musela jsem, u babičky)

Svačina
2 sušenky zlaté polomáčené

Večeře
grilované maso malinkej kousíček a jeden chlebík

Pití
1l šťávy s vodou

Pohyb
*


Tak uvidíme, co s tím ještě udělám, jdu se zvážit... bojím se jak něco, strašně se bojím....

AkTuAlIzAcE: 20:00
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak jsem se teda zvážila a váha mi ukazovala odporných 45.5 kg!

Bez vás? Už ne!

24. července 2009 v 17:23 | CrEjZiNkA |  *<Food>*
Ahojky holky,

musím vám sem zase napsat, páč to je bez vás hrůza! Vůbec se v jídle nekontroluju!

Snídaně: chleba s marmeládou
Svačina: nic
Oběd: špagety
Svačina: zmrzlina
Večeře: špagety
Pití: hrozně málo
Cvičení: asi bude kalanetika, možná teda....

Zítra jedu k babičce, a potom tam buďto zůstanu nebo jedu k tetě do Ostravy nebo domů :-) Tak uvidíme a podle toho, kde bude net, budu psát.

Včera jsem si stáhla Harry Potter and half-blood prince čili Harry Potter a Princ dvojí krve. Je to úžasnej film, akorát mě vždycky naštve, že to není podle té knížky no.... A samozřejmě jsem si u toho pobrečela :D

Jinak Harry Potter half-blood prince download <>***→here←***<> ale jeslti si to chcete stáhnout, tak si stáhněte tu verzi, která má 1.48GB, protože to ostatní je debilní kvalita... já jsem to sama musela stahovat dvakrát. Ten soubor 1.48GB se mi stahoval asi hodinu pět minut. :-)


Tak se mějte krásně a zatím ahoj!

z5, ale ne na dlouho....

18. července 2009 v 18:49 | CrEjZiNkA |  *<Food>*
Achujky!

Dneska jsem konečně doma a dalších pár dní mě čeká asi jen lenošení.... Vůbec jsem tu
nechodila, tak abyste byly trošku v obraze.

Od 4.7. do 11.7. jsem byla na vodáckém táboře
Od 12.7. do 16.7. jeden dva dny u tety v Olomouci a tři dny s ní a jejím přítelem v Praze
Od 17.7. do 18.7. na přehradě pod stanem s našima a bráchou, ale jelikož bylo hnusně, jeli jsme domů

Tak vidíte, neměla jsem na vás vůbec čas.... moc mě to mrzí a o prázkách to asi ani lepší nebude. Rozhodla jsem se proto takto:

Zajdu sem občas, ale nebudu přidávat jídeláky, cvičení a tak. Na hubnutí nekašlu! Teď je moje současná váha +-45, tak si ji snad udržím ;-). Od pondělí začínám cvičit kalanetiku, mám na dvd celý ten program, tak budu cvičit podle něj, ještě asi s mamčou.

Taak holky moje, držte se, o prázdninách si dejte taky trošku pohov ne? A komíky pište, nebojte se, že bych to nečetla, budu sem chodit, ale ne psát články a tak...Občas asi jenom něco málo, abyste věděli, že ještě žiju :-)

Tímto se s váma loučím kočky moje a......

................létu zdar!Ahojkyyy!!!

17. července 2009 v 6:10 | CrEjZiNkA |  *<Food>*
Ahojky!

Tak jak prožíváte prázdniny? Já mám nabito, pač jsem jen přijela z vody a hned další den jela k tetě, potom do Prahy a dneska jsem se konečně ráno dostala na net, pač už mi konečně jde, tak vám píšu. Asi tak za půl hodiny zase odjíždím, tentokrát s našima asi na tři nebo čtyři dny pod stan... Mě asi jebne!

Hubnutí nějak moc neřeším, asi až na začátku školního roku...

Zatím se mějte kočky moje, píšu to ve spěchu, tak se stavím v pondělí nebo v úterý :-) A všechny vás oběhnu ;-)