Září 2009

Ahojte zlatíčka - ne, nevrátím se... .

7. září 2009 v 19:05 | CrEjZiNkA |  *<Food>*
Ahojte slečny moje krásné milované... .

Dneska jsem sem po dlouhé době zavítala... . Je to bez vás strašný! Na intru je to taky strašný! Jako ani ne, ale to jídlo je děsný... :-(. Snídaně jsou velké, vždycky si akorát vezmu rohlík jeden třeba s máslem nebo suchý, na svačinu třeba jogurt nebo rohlík od snídaně nebo nějaké ovoce, obědy jím normálně, svačina - to mám vždycky něco z oběda nebo z minulé večeře, třeba müsli tyčinku nebo ovoce nebo jogurt, mno a nejhorší jsou ty večeře! Prostě to je normální jídlo jak na oběd, ale asi si je odhlásím a budu si něco kupovat, něco zdravějšího :-)

Ještě k tomu netu... . Máme tady wifi, které mi jde jenom u kámošek na druhém patře nebo na pokoji u kluků nebo na schodech... . U holek pořád být nemůžu, na schodech je zima a u kluků se to nedá, takže bych vás nestíhala ani obíhat, prostě nic, hlavně se chci soustředit na učení, cvičit asi budu se svojí spolubydlící, už jsme se domlouvaly nebo sama... .

Komentáře od vás v předchozím článku byly krásné, některé mě opravdu málem rozplakaly... . Ale holky, kašlete tady na tenhle svět! Jasně, taky mi chybí, ale bez něj to je jednodušší, prostě se najíte a zacvičíte si, nehledě na to, že většině z nás je mezi těma 14-20 lety, takže to je pro nás to nejhorší - nejíst... . Nechci vám tímto tady kázat, prostě vám chci jenom říct, že mi chybíte, chybí mi blog, chybí mi thinspo a to všecko, ale nemám tady ani pořádně net, abych vám mohla psát. Chybíte mi strašně moc, dokonce víc, než bych si kdy pomyslela... . Je mi to opravdu líto, asi už sem nepřijdu i když mi to asi nedá mno, ale pokusím se... .

Tak se mějte moc krásně, přeji vám mnoho úspěchů za splněním vašich snů, papa berušky moje nejkrásnější :-*

Končím

4. září 2009 v 23:35 | CrEjZiNkA |  *<Food>*
Ahoj kočičky moje milované,

končím... . Ano je to tak, na intru mi nejde net, nemůžu psát články, s kámoškou z intru jsme domluvené na každodenním cvičení, takže se to budeme snažit dodržovat, jím normálně, ale opravdu na to nemám čas... . Je mi to líto, někdy sem za váma zase zaskočím mrknout ;-)

Ahojte lásenky, bude mi opravdu moc smutno, klidně nevěřte, ale bude... . :-( :-*

M_I_L_U_J_U______V_Á_S__!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!